Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

Opinie klientów

Kurs Tarota przez skype był dla mnie bardzo ciekawym i miłym doświadczeniem. Pani Barbara nie tylko powierzyła mi ogrom swojej wiedzy, ale także dobrze zorganizowała lekcje  i poprowadziła mnie krok po kroku w świat Tarota.
Atmosfera bardzo otwarta i ciepła.
Jeszcze raz dziękuję
Monika

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kurs Tarota prowadzony przez Panią Barabarę Stanisławską pozwolil mi zrozumieć wszystkie aspekty kart tarota.Pani Barabara  jest osobą bardzo rzetelną,miłą ,posiadajacą ogromną wiedzę ezoteryczną a jej sposób nauczania tarota jest bardzo zrozumiały .Lekcje odbywaja sie w bardzo miłej atmosferze gdzie Pani Stanisławska z ogromna cierpliwością tłumaczy wszystkie tajniki kart tarota.Wszystkie lekcje odbywają sie w sposób indywidualny ,więc w każdej chwili Pani Basia słuzy swoja pomocą w zrozumieniu każdego szczególu który sprawia nam klopot.Podczas kursu nauczyłam się wielu bardzo ciekawych rozkładów kart tarota i ich interpretacji a także wszystkich połączeń kart ,teraz nie mam już problemu w prawidłowym odczytaniu wróżby.Moje wcześniejsze doświadczenia z osobami uczącymi tarota były nie zadawalające,dopiero kurs tarota u Pani Barabary Stanisławskiej sprwił ze tarot nie ma przedemną żadnych tajemnic.Gorąco polecam naukę u Pani Basi wszystkim chcącym zgłebiać tajemnicę kart tarota.Dziękuję Pani Basiu,jest Pani świetnym nauczycielem.Pozdrawiam Katarzyna.

Pani Katarzyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wróżba przez e-mail. Bardzo konkretna i indywidualna porada. Dzięki niej, wiem, że podjęte przeze mnie decyzje w biznesie będą właściwe. Pani tarocistka Barbara wspomniała też o kilku sprawach z przeszłości, dość trafnie je analizując. 

Pan Marek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wróżba przez e-mail. Dokładna i doskonale odzwierciedlająca moja sytuację obecną i przeszłą, pozwala dostrzec prawdziwe zamiary, szanse, daje nadzieje. Szczerze polecam i chętnie skorzystam w przyszłości.

Pani Agata
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wróżba przez e-mail. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wróżb, czyli 3 w przeciągu dwóch ostatnich lat jakie otrzymalam od wróżki z pracowni. Nie wiem jak to działa, ale wiele sytuacji wyczytanych z Tarota okazały się prawdą i prawie wszystko się sprawdziło, aż trudno w to uwierzyć. Do tej pory zastanawiam się, jak to wszystko jest możliwe. Wróżby pomogły mi spojrzeć na moje życie z innej perspektywy, zastanowić się nad swoją przyszłością. Jestem bardzo zadowolona i na pewno bedę jeszcze wiele razy korzystac z pomocy tej pracowni. Pozdrawiam Iwona.

Pani Iwona
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wróżba przez e-mail. Każdy z nas z czasem znajduje się w takim momencie swojego życia, że nie wie, w którą stronę iść, co począć, gdy dotychczasowa stabilizacja zaczyna runąć jak przysłowiowy domek z kart, gdzie szukać pomocy, dobrej rady, wskazówki, odpowiedzi na dręczące i wciąż powracające jak bumerang pytania...I wówczas każdemu z nas przychodzą do głowy najróżniejsze myśli...I każdemu z nas choć raz zaświtała myśl - pójdę do wróżki!  Wróżka z pracowni tej kilkakrotnie udzieliła mi rzetelnej, rzeczowej i konkretnej odpowiedzi na moje pytania. Z całą swą życzliwością, ciepłem i pełnym zaangażowaniem przepowiedziała fakty, które miały zdarzyć się w przyszłości. Ku memu zaskoczeniu bardzo trafnie scharakteryzowała terażniejszość jak i również cechy poszczególnych osób, o jakie pytałam. Bezbłędnie potrafiła przewidzieć koleje losu i bezinteresownie udzielała złotych rad, w jaki sposób powinnam postąpić, by uniknąć niepotrzebnego rozczarowania. Przy tym podczas każdego kontaktu z Panią wróżka, tarocistka emanuje takim ciepłem i dobrem, tworząc wokół siebie bezpieczną, przyjazną aurę, która przełamuje wszelkie bariery i tworzy wyjątkową więĽ. Jeśli trapią Cię problemy, nurtują męczące pytania i szukasz pomocy - trafiłeś do najwłaściwszej osoby.

Pani AnnaWróżba przez e-mail. Jeśli chodzi o wróżbę to jestem z niej bardzo zadowolona. Często mam w życiu sytuacje, że nie wiem jak postąpić, czy droga, którą chce wybrać jest tą właściwą i w takich sytuacjach potrzebuję pomocy i potwierdzenia czy moje przemyślenia są słuszne i ta wróżba mi to dała - potwierdziła moje przemyślenia , utwierdziła w tym, że to co zamierzam zrobić jest słuszne i dobre dla mnie. Bardzo dobrze została określona w niej moja osoba, mój charakter, podejście do związków i obecny układ w jakim się znajduje. Rozwiała moje wątpliwości co do partnera i utwierdziła w przekonaniu, że to on jest móją drugą połówką. Również moja teraĽniejsza sytuacja zawodowa została dość dokładnie odzwierciedlona, przepowiedziane zostały zmiany, które szykują się w najbliższym czasie. Myślę, że skorzystam z niej jeszcze na pewno w przyszłości, gdy pojawi się trudna sytuacja życiowa, tarot nie daje gotowego rozwiązania, ale podpowiada co jest dla nas dobre i w którą stronę należy iść. Gorąco polecam. Pozdrawiam Joasia.

Pani JoannaWróżba przez telefon. Regularnie korzystam z pomocy i porady kart Tarota u wróżki Barbary. Odpowiedzi jakie otrzymuję zlewają się z prawdą, które zostają przekazane, ta mniej korzystne w bardzo łagodny sposób. Wiec przy każdym kolejnym spotkaniu z Barbarą, nie czuję lęku przed informacją jaką otrzymam, nie obawiam się, co mnie czeka w przyszłości. Z porad jej jestem zadowolona, gdyż kieruje mną, podsuwa mi rady, co powinnam zrobić a czego unikać. Tarot to świetna porada w życiu, gdyż uprzedza nas przed ewentualnym trudnym okresem. Polecam!!!

Pani Bożena
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wróżba przez Skype. Pełny profesjonalizm i konkretne odpowiedzi, które nie wywołują strachu przed przyszłością i mobilizują do pracy nad sobą, aby w przyszłości nie popełniać już tyle błędów.
Wróżba pokrywa się z rzeczywistością, sporo sytuacji z przeszłości, które zostały wyczytane z Tarota, miały miejsce w moim życiu. Pełna dyskrecja i profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona. Polecam porady wróżbiarskie u Pani Basi, która jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą.

Pani Beata
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wróżba przez e-mail. Wróżba trafiona, polecam.

Pan Damian
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wróżba przez telefon. Pierwszy raz wróżbę zamawiałem rok temu, sprawdziły się wydarzenia jakie przepowiedziała mi ta wróżka, sprawy głównie z móją sytuacja zawodowa, otwarcie własnej firmy. Sprawdzalnosc prognoz za pomocą Tarota u niej zachęciła mnie do skorzystania z kolejnej porady. Konkretnie i na temat. Polecam.

Pan Piotr
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wróżba przez e-mail. Jeśli chodzi o wróżby, to byłem sceptycznie nastawiony, ale sytuacje życiowe mnie do tego zmusiły, by zgłosić się do wróżki Barbary. Wróżba sporządzona dla mnie sprawdziła się szybko i w całości. Po wróżbie pani Basia mnie nie zostawiła w trudnym okresie życia, wsparła mnie duchowo, rozmowami; pomogła mi uwierzyć w siebie i jestem bardzo wdzięczny za to. Nawet jak mnie coś trapi, zawsze mi pomoże. Dziękuje pani za wszystko...Gorąco polecam...pozdrawiam Wojciech.

Pan WojciechWróżba przez e-mail. Nigdy nie wierzyłam w horoskopy, tarota, wróżenie z ręki itp., dlatego gdy wysłałam prośbę o wróżbę partnerską podeszłam do niej raczej sceptycznie. Nie napisałam nic o sobie, ani o momencie życia w którym się znalazłam, żeby nie insynuować odpowiedzi. Jednak, gdy zaczęłam czytać wróżbę, nie mogłam uwierzyć skąd Pani wróżka to wszystko o mnie wie! Wróżba, którą przygotowała dla mnie i mojego partnera wiele mi wyjaśniła i pomogła powiązać pytania z odpowiedziami. Bardzo trafnie opisała zarówno móją przeszłość jak i nasze cechy charakteru, sposób zachowania, podejście do życia i to, co się wydarzy wkrótce. To niesamowite, że z jednej wróżby dowiedziałam się o sobie i moim partnerze więcej niż byłam w stanie zaobserwować przez kilka lat. Szczerze polecam!

Pani Iwona


Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies