Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

Rozkład "tydzień" powie nam jak będzie wyglądał nasz najbliższy cały tydzień.


1 karta: najważniejszy element całego tygodnia, czyli jaka sprawa najbardziej cię pochłonie w danym tygodniu?
2 karta: co miłego sie wydarzy?
3 karta: co cię zasmuci?
4 karta: zaprzeszłe sprawy, jakie jeszcze wrócą w danym tygodniu?
5 karta: praca bądź szkoła?
6 karta: uczucia?
7 karta: sprawy zdrowotne?
8 karta: podsumowanie danego tygodnia, co radzi tarot?
Zadanie 1, pyta pewien mężczyzna, jak będzie wygłądał jego najbliższy tydzień?


Image

1 karta: 9 mieczy - u osoby tej głównym elementem tygodnia była depresja, pewna sprawa bardzo go dręczyła, miał problem z zaśnięciem. Karta 9 mieczy przedstawia człowieka, który siedzi na łóżku i jest bardzo zmartwiony, coś go dręczy, nie może także zasnąć.
2 karta: 10 pałek - ta karta nie należy do pozytywnych bo w ogólnym bilansie mówi, że coś jest dla nas ciężarem, coś jest ponad nasze siły, spadła na nasze barki duża odpowiedzialność i czujemy się przygnębieni, na karcie człowiek musi udzwignąć wielki ciężar. Lecz pytanie konkretnie mówi co się miłego w danym tygodniu wydarzy? więc teraz musimy wyciągnąć pozytywny element z tej karty. Zatem interpretacja brzmi: mimo trosk i problemów, osoba będzie wstanie udzwignąć na swoich barkach ten ciężar i wyjdzie z tego zwyciesko. I okazało się, że nagle odwiedziła go pewna osoba, która pomogła mu rozwiązać zwycięsko jego problem, ktory powodował w nim depresję, ta osoba symbolicznie ściągnęła ten ciężar z jego barków (10 pałek).
3 karta: Paż mieczy - otóż zasmuciła go pewna sprzeczka z jedną osobą w pracy.
4 karta: 6 monet - otrzymał prezent od swojej żony (na karcie szóstka monet) mamy dwóch żebraków oraz bogacza, który daje im parę groszy. I co ciekawe, żona ofiarowała mu w jednym miesiącu drugi raz prezent.
5 karta: Cesarz - miał bardzo pracowity czas. Karta Cesarza reprezentuje różne rzeczy.
6 karta: Paż pałek - w jego związku nastąpiło większe ożywienie i aktywność.
7 karta: Smierć XIII - oczywiście zdrowotnie nie czuł się najlepiej, czuł się tak jakby coś powaliło go na łopatki, symboliczna śmierć jego siły i energii. 
8 karta: Słońce XIX, tarot radzi aby się nie poddawał. Aby wierzył, że sprawy się ułożą. Ta karta mówi, uśmiechnij się (Słońce), bo będzie lepiej.


Pozdrawiam Barbara.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies