Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

Rozklad tarot "zdrada"


1 karta: sytuacja obecna w związku?
2 karta: co nim kierowało, dlaczego poduścił/ła się zdrady?
3 karta: jakie konsekwencje przyniesie zdrada osobie pytającej?
4 karta: jakie konsekwencje przyniesie zdrada partnerowi osoby pytającej?
5 karta: co partnerzy powinni zrobić, aby poprawić swoje relacje w związku?
6 karta: rezultat ostateczny?


Interpretacja kart, rozklad z mojego warsztatu.
Pyta kobieta o swoj zwiazek.


Image
1 karta: Śmierć XIII. Karta Śmierć XIII symbolizuje symboliczną śmierc, koniec związku, i faktycznie na tamten moment, ona zakończyła związek ze swoim partnerem, który ja zdradził.
2 karta: Cesarzowa III, patrząc na kartę Cesarzowej mozemy pomyśleć, że zainteresował się inna kobieta, piękna (Cesarzowa III). Tak faktycznie było, poznał w pracy kobietę, w ktrej się zauroczył i doszło do zrdady.
3 karta: 3 mieczy, oczywice konsekwencja dla niej było to, że wpadła w dużą depresję (3 mieczy), to był dla niej wielki zawósd miłosny (3 mieczy). Na alii Rider waite, mamy serce przebite mieczami, oznacza to, że nasze serce jest zranione, krwawi.
4 karta: 7 mieczy. Zdrada jaką się dopuścił, przyniosła mu sporo problemów. Po tym wydarzeniu spadła na niego naliwa pomównień, oszczerstw, kłamstw (7 mieczy). 
5 karta: 2 kielichów, otóż powinni nauczyć się na nowo ze sobą współpracować, nauczyć się na nowo kochać, okazywać uczucia, bo 2 kielichów to gest miłosnej wspólnoty. Na karcie mamy dwie osoby, które są zwrócone względem siebie, wyciągają do siebie ręce i podają sobie kielichy, to jest gest udanej współpracy.
6 karta: Słońce XIX, partnerzy do siebie wrócili, posłuchali rady tarota w punkcie 5, zaczeli na nowo ze sobą współpacować, okazywać więcej sobie uczuć i w rezultacie związek się odrodził.


Pozdrawiam, Barbara.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies