Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

Rozkład "decyzja" stosujemy, gdy musimy dokonać jakiegoś wyboru, np: między dwoma mężczyznami, albo na jaki kierunek studiów sie wybrać, Bądź gdzie pojechać na wakacje, itd.


Schemat kart

Wariant A:

1 karta - obecna sytuacja.

2 karta - karta rada.

3 karta - wynik sprawy, tylko karta na pozycji trzeciej mówi o tym co się stanie jak wybierzemy wariant A.


Wariant B:

1 karta - obecna sytuacja.

2 karta - karta rada.

3 karta - wynik sprawy, tylko karta na pozycji trzeciej mówi o tym co się stanie jak wybierzemy wariant B.


Gdy będziesz losować karty, czytaj każde pytania, a póżniej dobieraj jedna kartę pod każde pytanie, aby tarot mógł się zrozumieć.


Pyta kobieta o mężczyznę którego niedawno poznała, z którym się pokłóciła, "czy powinna pierwsza się odezwać? czy jednak milczeć?".

Wariant 1

Odezwać się?

1 karta: 10 mieczy: między nimi znajomość się skończyła (10 mieczy), jest to symboliczna smierć relacji, ona sie poddała (10 mieczy), ta relacja ją zabijała wewnetrznie. Na karcie jest zabity mężczyzna.

2 karta: Śmierc: tarot radzi aby się nie odzywać, uśmiercić ten plan (smierc). Jepiej sie poddać i nie walczyć o tą relację (smierc).

3 karta: co się wydarzy jak się pierwsza odezwie? - 5 kielichow. Jesli sie zdecyduje  na kontakt, to się bardzo rozczaruje, 5 kielichów (rozczarowanie w miłości, żałoba emocjonalna).


Wariant 2

Czy jednak się nie odzywać?

1 karta: Rownowaga:  to jest jej na rękę (nie odzywanie sie do niego), bo dzięki temu może czuć spokój (karta Równowaga), oraz ona sama się nie rwie do kontaktu, nie spieszy się (karta Równowaga), aby się odezwać. Woli zachować spokój, umiar i cierpliwość.

2 karta: rada - Eremita: lepiej się od niego odizolować (Eremita), iść swoją własną drogą.

3 karta: wynik, jak sie nie odezwie do niego to jaki będzie wynik? - karta Słońce. Uzyska szybciej spokój wewnętrzny oraz radość (Słobńce), bo w przypadku odezwania się, jej emocje beda znow targane, patrz wyżej  wariant 1 (karta 5 kielichow).

Z kart wynika, że powinna dać sobie spokój i nie dążyć do kontaktu z nim.

Image


Pozdrawiam serdecznie, Barbara Stanisławska.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies