Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

ImageJest to rozkład partnerski, który informuje, czy związek uczuciowy w jakim obecnie jesteśmy, przyniesie perspektywę małżeństwa, wspólnego trwałego życia we dwoje, szans na dziecko?, itp.

Na przykład przychodzi klientka do wróżki, informuje że jest z mężczyzną w związku od roku czasu, chce dowiedzieć się, czy jej związek ma szanse na małżeństwo, wspólne dziecko?

Losujemy z talii 6 kart i układamy je w następujący sposób.

  • 1 karta: związek będzie trwały?
  • 2 karta: związek zakończy się małżeństwem?
  • 3 karta: czy z tego związku narodzi się dziecko?
  • 4 karta: będzie to związek udany, w ogólnym życiowym bilansie?
  • 5 karta: mocne strony związku?
  • 6 karta: słabe strony związku?

1 karta: Rycerz Monet - tak, związek uczuciowy będzie posiadał solidny filar trwałości. Budowa stabilnej podstawy tego związku, będzie wymagała cierpliwości, uporu i dużego zaangażowania. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości, związek zyska na wartości i wiarygodności. To monety, a zatem żywioł ziemi, który naturalnie reprezentuje: stabilność, bo to stała forma, coś namacalnego, poza tym spójrzmy na karcie postać rycerza siedzi spokojnie na koniu, postawa rycerza jest godna zaufania, stabilna.

2 karta: 2 Kielichów - tak, związek zakończy się małżeństwem. Na karcie kobieta i mężczyzna, zwróceni są ku sobie, wyciągają do siebie ręce, ich wspólny gest zapowiada pragnienie bycia ze sobą, to gest miłosnej wspólnoty, uczucie.

3 karta: 10 Kielichów - tak, pojawi się w tym związku dziecko. Karta 10 Kielichów daje często taką szansę, spójrzmy na karcie pojawia się sympatyczna scena, w której pełna rodzina, w tym radosne i tańczące dzieci oraz ich rodzice, celebrują swoje szczęście rodzinne.

4 karta: 5 Pałeczek - na pewno nie będzie w tym związku żle. Związek będzie wyzwaniem z okresami raczej nie grożnych sporów (które mogłyby spowodować rozwód). Ludzie będą się docierać, wystąpią momenty współzawodnictwa, ale mimo wszystko miłość będzie. I napełniał się za każdym razem będzie życiem, energią, jeśli w związku nie będzie nudy i ospałej sytuacji. Zatem okresy spięć nie grożą zawaleniem się związku, ale dodadzą świeżej iskry, i tym samym ciepła. Na karcie kilka osób siłują się, współzawodnictwo.

5 karta: As Kielichów - na pewno uczucie, miłość.

6 karta: 5 Monet - sprawy finansowe, które będą czasem nękać w życiu tej pary bliskich osób. Spójrzmy na karcie dwaj żebracy, bez butów, w łachmanach, nie mają nic, ani pieniędzy, ta karta przynosi kryzys.

Rozkład kart:

Image


Serdecznie pozdrawiam. Barbara Stanisławska. 16 styczeń 2011.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies