Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

ImageJest to prosty rozkład, który odpowie konkretnie na Twoje pytanie, jak odbiera Twoją osobę on / ona, co myśli o Tobie?.

Losujemy z talii 3 karty i układamy je w następujący sposób, używamy kart tylko w pozycji prostej. Znaczenie kart w rozkładzie.


  1. karta: czy podobasz mu się fizycznie?
  2. karta: twój potencjał intelektualny - czy mu odpowiada?
  3. karta: twoja postawa osobista, charakter - czy mu odpowiada?

Na przykład kobieta, która poznała mężczyznę, pyta się wróżki, jak ten mężczyzna odbiera jej osobę?.

Przykład:

  1. karta: Cesarzowa III.
  2. karta: Król mieczy.
  3. karta: Rycerz mieczy.

Interpretacja:

1 karta: Cesarzowa III - mężczyzna o którym myśli ta kobieta, odbiera ją jako kobietę wyjątkowo atrakcyjną fizycznie, pociągającą.

2 karta: Król Mieczy - mężczyzna ten będzie mógł z tą kobietą porozmawiać na różne ciekawe tematy, gdyż ona jest osobą mądrą i pomysłową, a miecze w tarocie to między innymi intelekt. A przecież Król Mieczy to władca, który ma najwyższą władzę w kartach dworskich, jego siłą jest między innymi intelekt, mądrość, doświadczenie. Co dalej na temat tej kobiety? - w jej komunikacji także dostrzec można czasem nutę ironii, chłodu i złośliwości. On uważa że ona jest osobą inteligentną, błyskotliwą.

3 karta: Rycerz Mieczy - on odbiera ją jako kobietę czasem skłonną do konfliktów, kłótni, nieco szorstką, chłodną na zewnątrz - dwór mieczy w tarocie to chłodna logika, intelekt, itd. Spójrzmy na kartę Rycerz mieczy, postać mężczyzny rusza do ataku, postawa osoby na karcie jest bardzo nerwowa.

Image

Serdecznie pozdrawiam. Barbara Stanisławska 27 grudzień 2010.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies