Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

ImageRozkład partnerski przedstawiony poniżej jest rozkładem dość trudnym i specyficznym, stosuje się go głównie dla związków, w których jest jakiś problem.

Młoda kobieta zwróciła się do mnie jakiś czas temu po poradę partnerską, jest w związku ze swoim partnerem od dwóch lat. Mam pozwolenie od klientki na pokazanie tego rozkładu kart. Kobieta korzystała z mojej porady za pomocą kart tarota, pod koniec roku 2008.

Tasujemy dokładnie karty i losujemy z talii 15 kart, oraz układamy je w następujący sposób. Stosujemy karty w pozycji prostej, gdyż dzięki temu interpretacja jest łatwiejsza, bardziej przejrzysta.

Poziom kart po lewej stronie - 13, 12, 11, 10, 9, 8 - osoba pytająca, w tym przypadku kobieta.

Poziom kart po prawej stronie - 2, 3, 4, 5, 6, 7 - partner / partnerka osoby, która zwróciła się po poradę z tarota.

Poziom kart w środku - 1, 14, 15 - ogólnie związek.

1 karta: obecna sytuacja w związku? Rycerz mieczy.

13 i 2 karta: ich obecna sytuacja emocjonalna? Ona (osoba pytająca) - Wieża XVI.  On (partner) - Eremita IX.

12 i 3 karta: jak partnerzy oceniają swój związek? Ona (osoba pytająca) - 9 mieczy.  On (partner) - 10 pałeczek.

11 i 4 karta: jakie są ich uczucia? Ona (osoba pytająca) - Królowa kielichów.  On (partner) - 2 Kielichów.

10 i 5 karta: sfera seksualna, co im przeszkadza? Ona (osoba pytająca) - Diabeł XV.  On (partner) - 4 mieczy.

9 i 6 karta: czego nie tolerują w tym związku, zwłaszcza u partnera? Ona (osoba pytająca) - 7 mieczy.  On (partner) - 7 kielichów.

8 i 7 karta rada: co powinni robić, aby ich związek był harmonijny? Ona (osoba pytająca) - 10 kielichów.  On (partner) - Królowa mieczy.

14 karta: najbliższa przyszłość związku? (do 4 miesięcy) - Gwiazda XVII.

15 karta: dalsza przyszłość związku (do półtora roku czasu) - As kielichów.

Interpretacja:

1 karta: Rycerz mieczy - obecnie w związku panuje atmosfera sporu i konfliktów. W relacji między partnerami, ochłodziło się. Trudno im się ze sobą porozumieć, a wzajemne złośliwości powodują, że konflikt narasta. Zagalopowali się w swoich ostrych potyczkach słownych, które spowodowały wymuszony dystans między nimi. Spójrzmy na kartę Rycerz mieczy, postać mężczyzny rusza do ataku, postawa osoby na karcie jest bardzo nerwowa. Miecze w tarocie nie reprezentują energie uczuć, emocji ale chodną logikę, intelekt, itd.

13 i 2 karta: Wieża XVI (osoba pytająca) - kobieta obecnie emocjonalnie czuje się rozbita, jest w rozsypce wewnętrznej. Spójrzmy na kartę Wieża (XVI), struktura wieży rozpada się, sypie. Eremita IX (partner) - partner zaczął izolować się emocjonalnie od swojej partnerki. Chce wycofać się od tej trudnej sytuacji, aby w samotności przemyśleć to i owo.

12 i 3 karta: 9 mieczy (osoba pytająca) - trudna obecnie sytuacja między nimi dręczy ją, nie pozwala jej spokojnie spać w nocy. Spójrzmy na karcie postać osoby nie może spać, coś ją dręczy, martwi się. 10 pałeczek (partner) - udĽwignięcie trudów tego związku, wymaga od niego wielu wyrzeczeń, przez co czuje się obecnie zmęczony związkiem, obciążony, przygnębiony. Spójrzmy na karcie 10 pałeczek, postać mężczyny musi unieść cały ciężar pałeczek.

11 i 4 karta: Królowa kielichów (osoba pytająca) - ona go kocha, i głęboko tęskni za bliskością z nim. 2 kielichów (partner) - on również ją kocha i pragnie pojednania, miłosnej wspólnoty (2 kielichów). Spójrzmy na karcie 2 kielichów dwie osoby mają się ku sobie i wysuwają do siebie ręce, to gest miosnej wspólnoty. Mimo, że w związku zapanowała ostatnio burza z gradobiciem, to ludzie się w dalszym ciągu kochają.

10 i 5 karta: Diabeł XV (osoba pytająca) - ona ma ciągłe podejrzenia, że partner ją zdradza. Jest zazdrosna o każdą kobietę, która rozmawia z jej partnerem. Trudno jej panować nad swoimi emocjami i myślami, które ją zniewalają (na karcie dwie postacie zakute w łańcuchy). Poza tym twierdzi, że on jest nadaktywny seksualnie (Diabeł XV) - dużo energii, którą trzeba rozładować, więc ona myśli, że jest podatny na zdrady. Tyle Więcej o karcie Diabeł XV tutaj: Karta diabeł XV - znaczenie. 4 mieczy (partner) - on uważa, że w ich życiu seksualnym ostatnio zapanowała nuda i zastój. Spójrzmy na karcie 4 mieczy - osoba leży, jest w bezruchu.

9 i 6 karta: 7 mieczy (osoba pytająca) - ona ma pretensje, że partner unika rozmowy z nią, że wymiguje się od wspólnego rozwiązania problemów. Przez co ma wrażenie, że partner coś kombinuje i ukrywa, spójrzmy na kartę, postać mężczyzny ucieka, tak jakby chciał uniknąć jakiejś konfrontacji, uciekając od trudnej sytuacji, zabiera za sobą istotne informacje. 7 kielichów (partner) - on z kolei nie jest w stanie sprostać jej wielkim wymaganiom. Twierdzi, że jej myślenie życzeniowe, całkowicie zasłania realność ich związku. I nie jest w stanie zmienić się tak, jak ona sobie tego życzy. Spójrzmy na kartę 7 kielichów, postać osoby patrzy w  niebo i wyobraża sobie rzeczy nierealne.

8 i 7 karta rada: 10 kielichów (osoba pytająca) - ona powinna mu zaufać i przestać podejrzewać partnera o zdrady z każdą napotkana kobietą. Ta karta sugeruję, że przy nim może czuć się pewnie i bezpiecznie, bo partner ją kocha i nawet chce stworzyć z nią rodzinę. To karta zaufania, na karcie rodzina celebruje swoje szczęście rodzinne. Królowa mieczy (partner) - on z kolei powinien z nią więcej rozmawiać, wyjaśniać ich wspólne wątpliwości i po prostu starać się ją zrozumieć, gdyż ona ma problemy z samooceną. Bo karta Królowa mieczy to karta mądrości, logiki, jasność zrozumienia, itd.

14 karta: Gwiazda XVII - daje dużą nadzieję, że w ciągu najbliższych 4 miesięcy, sytuacja między nimi się poprawi.

15 karta: As kielichów - z kolei w dalszej przyszłości (do półtora roku czasu) - los daje im nową szansę (As kielichów), że przyjdzie czas na nowy rozkwit ich uczucia w związku i spełnienia (As - początek). Poczują się tak, jakby byli w fazie początkowej zakochania, bo karta ta daje im szansę, że znów poczują się w tym związku szczęśliwi. Jest takze szansa na zaręczyny.

Kobieta była zadowolona z wróżby, przyznała, że zazdrość nie pomaga jej normalnie funkcjonować w związku. A ostatnio zwróciła się ponownie po poradę tarota, kwestie zawodowe. I przyznała, że po okresie burzy przyszedł czas harmonii w ich związku, na nowo cieszą się swoim uczuciem, sporo ze sobą rozmawiają i często wychodzą razem do kina, do restauracji. Czują się ze sobą szczęśliwi.

Image

Serdecznie pozdrawiam. Autor: Barbara Stanisławska. 4 wrzesień 2010.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies