Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

ImageJest to prosty i skuteczny rozkład kart tarota, odpowiadający konkretnie na zadane pytanie, i pokazujący termin czasu (miesiąc - rok), kiedy mają nastąpić zmiany. Do tego rozkładu możemy zadać różne pytania, związane ze sferą partnerską, zawodową, finansową, zdrowotną, wyjazdy, itd.

Losujemy z talii odpowiednią ilość kart i układamy je w następujący sposób. Układamy karty w rzędach po 3 karty, zaczynając od góry.

Każda karta reprezentuje kolejno - miesiąc w danym roku. Zaczynamy od obecnego miesiąca, na przykład: mamy teraz lipiec roku 2010, więc zaczynamy od lipca.

Przykład:

Rok 2010.

1 karta - miesiąc lipiec (czas obecny),    2 karta - miesiąc sierpień,     3 karta - miesiąc wrzesień.

4 karta - miesiąc pażdziernik,    5 karta - miesiąc listopad,    6 karta - miesiąc grudzień.

Rok 2011

7 karta - miesiąc styczeń,    8 karta - miesiąc luty,    3 karta - miesiąc marzec.

itd.

Podkładamy karty pod schemat, który jest wyżej. 


Rok 2007

1 karta - czerwiec - obecny czas (5 monet),   2 karta - lipiec (9 mieczy),   3 karta - sierpień (2 mieczy).

4 karta - wrzesień (Wisielec XII),   5 karta - pażdziernik (Koło Fortuny X),   6 karta - listopad (10 monet).

7 karta - grudzień (Słońce XIX).


Interpretacja:

W roku 2007, w czerwcu, sytuacja finansowa była kiepska. Spory niedostatek finansowy, zaciskanie pasa, kryzys. Kłopoty finansowe wywołały dużą niepewność, obawę o przyszłość, wręcz poczucia ubóstwa radości na co dzień - z powodu sporych strat finansowych. Osoba starała się, coś z tym zrobić, lecz wszelkie jej wysiłki okazały się ułomne (5 monet).

W lipcu roku 2007 negatywna sytuacja się pogłębiła, do tego stopnia, że osoba wpadła w lekką depresje, nie mogła spać, sytuacja ją dręczyła (9 mieczy).

W sierpniu roku 2007 w dalszym ciągu poprawy finansowej nie było, więc na chłodno osoba zaczęła kalkulować swoją sytuację finansową, lecz pogubiła się. W swoich działaniach była dość zagubiona, niezdecydowania, mocno zwątpiła w swoje możliwości. Sama próbowała na ślepo, rozwiązywać swoje kłopoty. Spójrzmy, postać na karcie 2 mieczy, ma zasłonięte oczy i w rękach trzyma dwa miecze skrzyżowane (2 mieczy).

We wsześniu sytuacja finansowa była również w zawieszeniu. Sprawa zatrzymała się (Wisielec) w martwym punkcie, osoba tkwiła w bezruchu. Bo pojawiła się dodatkowo inna przeszkoda, która wymusiła na niej wypoczynek - kłopoty zdrowotne. Więc musiała przerwać swój morderczy galop za dodatkowym źródłem finansowym, bo musiała dużo wypoczywać. I zdała sobie sprawę, że musi teraz żyć oszczędnie, poświęcając jedną sprawę w imię drugiej. Oraz wyczekując na odpowiedni moment, aby ponownie zadziałać. (Wisielec XII).

Przełom (Koło Fortuny X) wreszcie nastąpił w pażdzierniku roku 2007, osoba niespodziewanie podpisała nowy bardzo korzystny kontrakt, który zaoferował jej zabezpieczenie finansowe na dłuższy czas. Karta (Koło Fortuny X) między innymi odcina, od tego co było, nagle coś się zmienia.

Przełom okazał się na tą korzystną stronę, gdyż właśnie w listopadzie roku 2007, osoba otrzymała pierwszą od wielu miesięcy bardzo interesującą wypłatę. Zapewniając jej zabezpieczenie finansowe i stabilność na najbliższą przyszłość (10 monet).

Grudzień roku 2007 z kolei przyniósł jej dalszy ciąg pozytywnych wibracji w jej życiu finansowym. To było także radosne przebudzenie, wyjście z marazmu oraz rozkwit tego co dla niej korzystne finansowo. Zagościł także uśmiech na jej twarzy (Słońce XIX).

Image

Autor: Barbara Stanisławska. 15 lipiec 2010. Serdecznie pozdrawiam.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies