Wróżka * Tarot * Wróżby

Tarot

ImageRozkład nosi nazwę "magiczna siódemka". Jest to rozkład partnerski, na konkretne pytanie, które często klienci zadają. W mojej praktyce z kartami tarota, bardzo często ludzie pytają o sferę uczuciową.


Artykuł zamieszczam za zgodą klientki.

Rozkład partnerski - będziecie razem, czy stworzycie związek uczuciowy?

Losujemy z tali tarota 7 kart i układamy je w następujący sposób, który jest zamieszczony poniżej.


Znaczenie w rozkładzie tarota.

  • 1 karta: Co on wnosi w tą relację? - przyjaciel osoby pytającej.

  • 2 karta: Czego ona oczekuje od niego? - osoba pytająca.

  • 3 karta: Czy on jest mną zainteresowany? - przyjaciel osoby pytającej.

  • 4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? - przyjaciel osoby pytającej.

  • 5 karta: Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? - osoba pytająca.

  • 6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?

  • 7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?


Młoda kobieta przyszła do mnie i zapytała się o pewnego mężczyznę, którego poznała dwa miesiące wcześniej. Chciała uzyskać informację, czy z ich relacji koleżeńskiej, rozwinie się jakiś związek uczuciowy?

1 karta - Arcykapłan V odnosi się do pytania: Co on wnosi w tą relację, mężczyzna, o którego pyta klientka?. W ich relacji, mężczyzna ten zajmuje stanowisko jakiegoś doradcy, nauczyciela, terapeuty, pouczając innych, mając sporo do powiedzenia w danej kwestii, który imponuje swoją wiedzą i doświadczeniem. Kobieta potwierdziła, on jest jej nauczycielem, zapisała się do niego na kilkumiesięczny kurs. Spójrzmy na kartę, postać mężczyzny siedzi, coś przemawia do swoich uczniów, poucza (unosi palec), a jego uczniowie siedzą i go uważnie słuchają.

Z kolei 2 karta - As kielichów wyrażnie wskazuje, o tym, że zostało już zasiane ziarno uczuć z jej strony w stosunku do niego, ale które jest dopiero w początkowej fazie rozkwitu (bo Asy reprezentują początek), określiłabym to jako infantylne uczucie w tym przypadku. Zresztą nie ma się co dziwić, młode kobiety podatne są na takie porywy serca, romantyczne uczucie, zwłaszcza do kogoś, kto imponuje im doświadczeniem życiowym (Arcykapłan).

3 karta - dwójka monet: Czy on jest mną zainteresowany?, nie nosi w sobie elementu żadnego uczucia, jakie mógłby obdarować ten mężczyzną tą młodą kobietę. Ich relacja (2 monet), jest zapisana pod jakąś wspólną umową, kontraktem korzyści finansowych bądź materialnych. I łącząc te dwie karty Arcykapłan i 2 monet, to może być relacja czysto zawodowa. I korzyści z tej relacji płynące finansowe oraz "wiedzy, nauki". Kojarzy mi się z tym, że ta młoda kobieta zapisała się na jakiś kurs, szkolenie u tego mężczyzny, który rozwija jej światopogląd, poszerza jej wiedzę z danej dziedziny, z kolei on ma z tego korzyści finansowe. Owszem może ich łączyć (2) podobna pasja i wartości życiowe (monety).

4 karta - Sąd Boży XX odpowiada na pytanie: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? Karta Sąd mówi jednoznacznie, że mężczyzna ma rodzinę, jakieś zobowiązania rodzinne i nawet jest żonaty.

5 karta - Eremita IX, mimo wszystko pytanie takie się nasuwa, czy powinna ta kobieta wykonać pierwszy ruch w jego stronę? Absolutnie nie, izolując się (Eremita) od świadomości, że się w nim zakochała, oraz planu działania w kierunku tego mężczyzny, aby wyznać mu swoją miłość, uniknie ryzyka rozczarowania moja klientka. Arkan Wielki (Eremita) także nie daje jej nadziei na szybkie korzystne dla niej zmiany.

6 karta - Świat XXI, Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?. Niestety nie, kobieta stworzyła w swojej głowie iluzoryczny obraz tego związku, czyli swój własny bajkowy Świat. Zwłaszcza, że końcowa karta jest niekorzystna (3 mieczy). Najczęściej karta Świat reprezentuje pozytywne rezultaty jakiejś sprawy, szczęśliwy koniec, ale bywają też wyjątki, gdzie to zależy od kart otaczających, wówczas ten arkan wielki może reprezentować ten mniej korzystny dla nas wynik, bo my sami stwrzyliśmy swój własny świat, który nie ma nic wspolnego z rzeczywistością.

7 karta - 3 mieczy, z tej relacji nie powstanie żaden związek uczuciowy, a ich krótka znajomość również szybko się zakończy (3 mieczy). Karta ta symbolizuje utratę kogoś - emocjonalnie, oboje pójdą w własną stronę, pozbycie się złudzeń, rozczarowanie. Jest to czas, gdzie człowiek coś traci i musi się z tą stratą pogodzić, mimo, że jest trudno, serce krwawi, spójrzmy na karcie (3 mieczy) serce przebite mieczami.

I rzeczywiście sytuacja tak się potoczyła, po ukończeniu kursu oboje (ona i jej nauczyciel) poszli w swoje strony. Klientka jeszcze próbowała się z nim skontaktować, nie sugerowała się wróżba i zrobiła jednak ten krok, skontaktowała się z nim, dając mu do zrozumienia, że chciałaby się umówić na spotkanie, aby omówić kilka spraw związanych z jej nauką, mężczyzna z kolei nie zgodził się na to spotkanie.


Karta Świat XXI

Najczęściej karta Świat reprezentuje pozytywne rezultaty jakiejś sprawy, harmonia, powodzenie, szczęśliwy koniec. Ale bywają też wyjątki, gdzie to zależy od kart otaczających, wówczas ten arkan wielki może reprezentować ten mniej korzystny dla nas wynik, bo my sami stwrzyliśmy swój własny świat, który nie ma nic wspolnego z rzeczywistością. Dlatego przy tych sporadycznych sytuacjach w interpretacji tej karty trzeba uważać, gdyż balansujemy między dwoma kierunkami, znajdujemy się w korytarzu dwóch światów, które się od siebie bardzo różnią. Świat realny, to ten który nas otacza, na co dzień i który jest zbudowany na fundamentach rzeczywistości, oraz świat, który sami sobie wyobraziliśmy w głowie, ten wyidealizowany, który ustawiamy według własnych nadziei. Ten przerysowany Świat często wydaje nam się piękny, wszak patrzymy na innych przez różowe okulary, wówczas trudno nam realnie ocenić sytuację. bądźmy świadomi wibracji tej karty, bo inaczej zgubimy się w zapleczu tych dwóch różnych Światów, a wówczas niespodziewanie możemy cofnąć się do fazy Głupca O.

Dlatego karta ta nie zawsze ma działanie pozytywne, i może reprezentować szary, surowy Świat, który nie chcemy oglądać.

I na pytanie o związek, czy ludzie będą tworzyć ze sobą wspólna przyszłość, trzeba bardzo uważnie przyjrzeć się tej karcie i obowiązkowo przeanalizować karty sąsiadujące, aby uniknąć złudzenia.

Karta Świat również może reprezentować odmienny od codzienności Świat, który będzie nas otaczał w danej chwili, w określonym czasie, miesiącu, roku.

Tzw: jakiś czas temu, wylosowałam rano kartę dnia - Świat, tego dnia miałam przyjęcie do szpitala. Charakter tej karty był następujący, znalazłam się z dnia na dzień w innym miejscu, w innym świecie - symbolicznie tak to odebrałam, bo szpital tak mi się wtedy kojarzył, jako inne miejsce.

W innym dniu miałam miłe spotkanie, na którym poznałam sporo nowych ludzi, czyli otwarcie się Świat, nowe znajomości, nowe sytuacje, otwarcie się na świat zewnetrzny.

Albo na przykład, masz spotkanie z przyjaciółmi, wybieracie się do kina, oglądacie jakiś ciekawy film, który przenosi Cię w inny Świat wyobrażeń. bądź czytasz interesującą książkę, która przenosi Cię w inny świat, jaki Cię w danej chwili otacza.

Albo karta ta pokazuje się często osobie, która po okresie izolacji od ludzi, zamknięcia w sobie, znów jest otwarta na otaczający ją świat, na przyjaciół, znajomych, otwiera się na nowe znajomości. Wyrusza w świat nowych przygód, wchodzimy w inny wymiar rzeczywistości.

Świat karta, to są również wszelkie wyjazdy, w tym zagraniczne. Arkan wielki ten również może symbolizować w tarocie: internet.

Wszelkie kontakty z ludźmi z zagranicy.

Otwieramy się na świat, stajemy się ekstrawertyczni.

Albo w związku partnerskim - mówi nam, że partnerzy są daleko (Świat) od siebie.

Albo jeden z kochanków mieszka w innym mieście, Bądź nawet jest za granicą, czyli ogólnie mówiąc związek na odległość.

Bądź emocjonalnie partnerzy są od siebie za daleko, aby mówić o poważnym związku, jeśli otaczające karty będą negatywne.

Karta Świat może też wskazywać, że dany związek ma przyszłość i będzie szczęśliwy, lecz dużo zależy od otaczających kart. Przykład: karta Świat + 2 kielichów + Walet kielichów, może nam powiedzieć, że zwiążek jest udany, że partnerzy się kochają (2 kielichów), lecz teraz są w rozłące, bo partner musiał wyjechać na jakiś czas (Walet kielichów).

bądź jakaś sprawa jest od nas w oddaleniu (Świat).

Itd, itd.

Image


Autor: Barbara Stanisławska, 23 styczen 2009.

Polecane strony: horoskop Katalog Gwiazdor

Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies